Hroby z přírodního kamene
Vyrobíme jednohroby, dvojhroby, uronové hroby v klasickém i tvarovaném provedení. Leštěný přírodní kámen vládne vysokou odolností vůči vnějším vlivům a svou rozmanitostí nabízí velký výběr barev a odstínů. Nápisní desky lze různě tvarově ztvárnit. Ke každému hrobu z přírodního kamene nabídneme vázu a lampu ze stejného materiálu.
Opaxit (černá skleněná deska)
Na opaxitovou desku lze vytvořit téměř cokoliv, písmo všech stylů a velikostí. Texty lze doplnit dle přání zákazníka nejrůznějšími ozdobami: kříže, palmové větévky, květiny, ornamenty apod.
Ruční sekání nápisů na kamenné pomníky
Na nápisní desku zhotovíme nápis dle vašeho výběru písma. Při zlacení písma používáme výhradně plátky pravého 24-karátového zlata. Ke stříbření nápisů používáme kvalitní stříbřenku odolnou povětrnostním vlivům
Epitafní desky
Nabízíme rovné nebo zkosené epitafní desky různých rozměrů. Na desky lze vysekat písmo, vyškrábat portrét, nebo obrázek s jakýmkoliv motivem. K deskám vyrábíme i sokl na který lze přivrtat svítilnu a vázu
Renovace hrobů a památníků
V našem kamenictví nabízíme také renovaci žulových hrobů, desek a rekonstrukce památníků. Kvalitně opravíme poničené části nebo zajistíme jejich výměnu. Renovace zahrnuje důkladné vyčištění kamene, leštění, výměnu poškozených žulových dílů a také rekonstrukci písma.
Hroby z umělého kamene
Vyrábíme desky hrobů z leštěného teraca přímo v kamenické dílně. Mají sice nižší odolnost vůči vnějším vlivům než přírodní kámen, ale dáme vám výbrat z různých tvarů a barev desek.
HROBY
KAMENICTVÍ
VELÍK

KAMENICTVÍ MARCEL VELÍK
sídlo: Karly Machové 1505, 266 01 Beroun
IČ: 49835076
PROVOZOVNA
Šafaříkova 926, 266 01 Beroun
IČ: 49835076
SPOJENÍ
e-mail: kamenictvivelik@seznam.cz
tel: 602 166 362